Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürü Kına’ya Ziyaret

Haber Tarihi : 01.04.2013 14:36:49 Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ''Huzurlu Bir Toplum İçin Değerler Eğitimi'' projesi kapsamında Gürpınar Parmakkapı Ortaokul öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına ile ‘Güvenirlilik’ konusunda röportaj yaptı.
A +   A -

Öğrencilerin takdim ettiği çiçeği alan Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına, ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek, ''Toplumu ayakta tutan birçok önemli değer var. Bu değerlerden sadece bir tanesi ‘güvenirliliktir’. ‘Güvenirlilik’ bizim toplumumuzun geçmişinden bugüne kadar gelen ve yaşam tarzı haline gelmiş değeridir. Peygamber Efendimiz bütün toplumlar tarafından El-Emin olarak tanınmıştır. Bizde bu toplumun bir neferi olarak toplumumuza, öğrencilerimize ‘güvenirlilik’ konusunda örnek olmalı ve yaşamımızın her anında göstererek bir huzur toplumu oluşturabiliriz'' dedi.

Gürpınar Parmakkapı Ortaokulu öğrencileri Yıldız Çelik ve Dilek İşnas, Van İl Milli Eğitim Müdürü Mucip Kına’ya teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektikten sonra ayrıldılar .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !